Personuppgifter
2023-02-06
Jonny Stefan Bengts
Personnummer: 19591226-XXXXVisas för medlemmar
Ålder: 63 år
Födelsedag: 26 december 1959
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 26 december
Stjärntecken: Stenbocken (ej i verkligheten)
Namnregistrering
Personnamn: Jonny Stefan Bengts
Förnamn: Jonny Stefan
Tilltalsnamn: Jonny
Efternamn: Bengts
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2019-10-21
Gatuadress: Torggatan 9 A lgh 1203
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 3 från vänster
Postnummer: 795 30
Postort: Rättvik
Distrikt: Rättvik
Församling: Rättviks församling (203101)
Kommun: Rättvik (2031)
Län: Dalarna (20)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Jonny
I Jonny Bengts hemkommun Rättvik finns det 160 inkomstmiljonärer. På postnummer 795 30, där Jonny bor, har 5,2 % av invånarna betalningsanmärkningar och medelinkomsten är 257 358 kr per år. I Sverige uppgår kvinnornas... Läs mer om Jonny
Informationen om Jonny kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Torggatan 9 A lgh 1203
Registrerat på adressen
795 30 Rättvik
Företag på adressen | 1 st
Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
---|---|---|---|
Ansvarig Jonny Stefan Bengts (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Jonny Stefan Bengts (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen. I kommunen finns det 1590 hundar registrerade.
Bolagsengagemang | 1 st
Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Ägarandel | Bokslut | Omsättning (KSEK) | Vinst (KSEK) |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Befattning Styrelseledamot Ägarandel 0 Bokslut Omsättning (KSEK) - Vinst (KSEK) - |
Aktiv |
Styrelseledamot | 0 | - | - |
Mer om Jonny
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
63 år (och 42 dagar)
Födelsedag
26 december (en tisdag om 323 dagar)
Födelsedatum
1959-12-26 (en lördag för 23 053 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 6 år och 323 dagar (en onsdag)
I Jonny Bengts hemkommun Rättvik finns det 160 inkomstmiljonärer. På postnummer 795 30, där Jonny bor, har 5,2 % av invånarna betalningsanmärkningar och medelinkomsten är 257 358 kr per år. I Sverige uppgår kvinnornas snittinkomst till 73,4 % av männens. I detta postnummer uppgår denna siffra till 78,5 %.
Jonny Bengts har sin bostad på Torggatan 9 A lgh 1203 som ligger i postorten Rättvik som tillhör Rättviks kommun. Han bor i ett område som tillhör Rättviks församling. Det finns 2 personer folkbokförda på denna adress, Jonny Bengts (63 år) och Heléne Ollas (55 år).
Tage Erlander (Socialdemokraterna) var Sveriges statsminister när Jonny Bengts föddes. Det året blev även Djurgårdens IF svenska mästare i herrarnas fotboll och den totala folkmängden i Sverige var vid årets utgång 7 462 823 personer. Hans stjärntecken är stenbock (enligt kinesiskt horoskop är han född i Grisens år). Han är 50-talist och föddes på vintern. Betydelsen av Stefan är 'Latinskt namn (Ste´phanus), urspr. ett grekiskt ord med bet. ’krans, krona’'. Han har namnsdag om om 323 dagar och blir 64 år gammal om 323 dagar. Jonnys civilstånd är inte gift.
Jonny har 1 st bolagsengagemang (HSB Bostadsrättsförening Kullan i Rättvik). Ett bolag finns registrerat på hans adress (Bengts, Jonny).
Via Ratsit görs det på ett år över 100 miljoner sökningar efter personer. De tre som det har sökts mest på den senaste månaden i kommunen Rättvik är Linda Johansson, Nemo Karlsson och Liv Bergman. Se topplistan över alla mest eftersökta i Rättviks kommun här. Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jonny i Sverige Jonny Källgren i Finspång, Jonny Capor i Stocksund och Jonny Uvén i Gällivare.
Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Rättvik där Jonny ingår. Jonnys lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 20.
Informationen om Jonny kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.