Personuppgifter
2023-02-06
Berit Elisabet Möller
Personnummer: 19630603-XXXXVisas för medlemmar
Ålder: 59 år
Födelsedag: 3 juni 1963
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 19 november
Stjärntecken: Tvillingarna (ej i verkligheten)
Namnregistrering
Personnamn: Berit Elisabet Möller
Förnamn: Berit Elisabet
Tilltalsnamn: Elisabet
Efternamn: Möller
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2003-10-20
Gatuadress: Magnus Huss Väg 4
Postnummer: 871 61
Postort: Härnösand
Församling: Härnösands domkyrkoförsamling (228001)
Kommun: Härnösand (2280)
Län: Västernorrland (22)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Elisabet
Det finns 281 inkomstmiljonärer i Elisabet Möllers hemkommun Härnösand. I postnummer 871 61 som Elisabet bor på är medelinkomsten 340 767 kr per år och andelen med betalningsanmärkningar är 3,4 %. Här tjänar kvinnorna i snitt... Läs mer om Elisabet
Informationen om Elisabet kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Magnus Huss Väg 4
Registrerat på adressen
871 61 Härnösand
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen. I kommunen finns det 2522 hundar registrerade.
Bolagsengagemang | 0 st
Elisabet har inga bolagsengagemang
Mer om Elisabet
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
59 år (och 248 dagar)
Födelsedag
3 juni (en lördag om 117 dagar)
Födelsedatum
1963-06-03 (en måndag för 21 798 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 117 dagar (en lördag)
Det finns 281 inkomstmiljonärer i Elisabet Möllers hemkommun Härnösand. I postnummer 871 61 som Elisabet bor på är medelinkomsten 340 767 kr per år och andelen med betalningsanmärkningar är 3,4 %. Här tjänar kvinnorna i snitt 82,2 % av vad männen tjänar, vilket kan jämföras med snittet för Sverige som är 73,4 %.
Elisabet Möller bor i en villa/radhus på Magnus Huss Väg 4 i postorten Härnösand i Härnösands kommun. Området där hon bor tillhör Härnösands domkyrkoförsamling. På adressen finns 2 personer folkbokförda, Elisabet Möller (59 år) och Björn Kjellin (59 år).
När Elisabet Möller föddes var Tage Erlander (Socialdemokraterna) statsminister. Samma år blev IFK Norrköping svenska mästare i herrfotboll och Sveriges folkmängd uppgick till 7 627 507 personer. Hon är 60-talist och är född på sommaren i stjärntecknet tvilling (enligt kinesiskt horoskop är hon är född i Kaninens år). Hennes namn har betydelsen 'Bibliskt namn, eg. grekisk ombildning av ett hebreiskt namn med bet. ’Gud är fullkomlighet’'. Hon fyller 60 år om 117 dagar och har namnsdag om 286 dagar. Elisabet är inte gift.
Elisabet har inga bolagsengagemang.
På Ratsit görs årligen över 100 miljoner personsökningar och de tre mest eftersökta personerna senaste månaden i Härnösands kommun är Fredrik Pettersson, Mimi Höglin och Agnes Boström. Se topplistan över alla mest eftersökta i Härnösands kommun här. De tre mest eftersökta Elisabet i Sverige det senaste kvartalet är Elisabet Eriksson i Frösön, Elisabet Frerot Södergren i Stocksund och Elisabet Clausén i Gammelstad.
Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Härnösand där Elisabet ingår. Elisabets lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 50.
Informationen om Elisabet kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.