Adress:
Hässlehultsgatan 19314 34 Hyltebruk
Fordonsinnehav:
Skatteverket har nu godkänt alla svenskars deklarationer för 2020 och alla Lönekollar är nu uppdaterade!
Om Tommy
I Hylte, som är Tommy Samuelssons hemkommun, finns det 67 inkomstmiljonärer Andelen med betalningsanmärkningar i hans postnummer 314 34 är 5,3 % och medelinkomsten är 274 122 kr per år. Kvinnornas snittinkomst i detta... Läs mer
Informationen om Tommy kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Personuppgifter

Namnregistrering
- Personnamn
- Tommy Samuelsson
- Förnamn
- Bengt Göran Tommy
- Tilltalsnamn
- Tommy
- Efternamn
- Samuelsson
- Mellannamn
- Finns ej registrerat
Folkbokföring
- Gatuadress
- Hässlehultsgatan 19
- Postnummer
- 314 34
- Postort
- Hyltebruk
- Församling
- Färgaryds församling (131505)
- Kommun
-
Hylte (1315)
- Län
- Halland (13)
Särskild adress
Personen har ingen särskild adress registrerad
Vad tjänar Tommy Samuelsson?
Om du vill se vad Tommy Samuelsson i Hylte kommun tjänar kan du beställa Lönekollen för 39 kr. I Lönekollen kan du helt anonymt se vad Tommy har för lön samt vad han har för inkomst av kapital. Du kan också se om Tommy Samuelsson har några tidigare betalningsanmärkningar.
Skatteverket har nu godkänt alla svenskars deklarationer för 2020 och alla Lönekollar är nu uppdaterade!
Se vad Tommy Samuelsson tjänarNu 199 kr - ordinarie 249 kr

Karta & vägbeskrivning till Hässlehultsgatan 19
Registrerat på adressen
314 34 Hyltebruk
Summering
Boendeform
Personer (Folkbokförda)
Bengt Göran Tommy Samuelsson (53) |
Catharina Åsa Elisabet Karlsson (53) |
Johan Henrik Sebastian Samuelsson (26) |
Adam Rasmus Oliver Samuelsson (23) |
Hanna Tova Linnéa Samuelsson (19) |
Telefonnummer
0345-104 80 Catharina Åsa Elisabet Karlsson | |
070-779 89 06 Catharina Åsa Elisabet Karlsson | |
072-332 24 80 Catharina Åsa Elisabet Karlsson | |
070-937 39 39 Johan Henrik Sebastian Samuelsson | |
070-937 39 37 Adam Rasmus Oliver Samuelsson |
Företag |
---|
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB. |
Inkomster & anmärkningar
Bengt Göran Tommy Samuelsson Se anonymt direkt |
Catharina Åsa Elisabet Karlsson Se anonymt direkt |
Johan Henrik Sebastian Samuelsson Se anonymt direkt |
Adam Rasmus Oliver Samuelsson Se anonymt direkt |
Hanna Tova Linnéa Samuelsson Se anonymt direkt |
Hundar |
---|
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen. I kommunen finns det 1508 hundar registrerade. |
Bolagsengagemang

Tommy är verklig huvudman för följande företag:
Mer om Tommy
-
Namnsdag
- 21 december (besläktat med Tomas)
-
Stjärntecken
- Oxen (ej i verkligheten)
-
Ålder
- 53 år (och 316 dagar)
-
Födelsedag
- 27 april (en tisdag om 49 dagar)
-
Födelsedatum
- 1967-04-27 (en torsdag för 19 675 dagar sedan)
-
Nästa jubileum
- Fyller 60 år om 6 år och 49 dagar (en tisdag)
I Hylte, som är Tommy Samuelssons hemkommun, finns det 67 inkomstmiljonärer Andelen med betalningsanmärkningar i hans postnummer 314 34 är 5,3 % och medelinkomsten är 274 122 kr per år. Kvinnornas snittinkomst i detta postnummer uppgår till 73,8 % av männens, medan snittet för hela Sverige är 74,4 %.
Tommy Samuelsson är folkbokförd i Hylte kommun på Hässlehultsgatan 19 i postorten Hyltebruk. Hans bostad är belägen i Färgaryds församling. Antal mantalsskrivna på adressen är 5 personer, Tommy Samuelsson (53 år), Catharina Karlsson (53 år) och Henrik Samuelsson (26 år) samt 2 personer till.
När Tommy Samuelsson såg dagens ljus för första gången var Tage Erlander (Socialdemokraterna) Sveriges statsminister. Det året uppgick vår befolkning till 7 892 774 personer och svenska mästare i fotboll blev Malmö FF. Han föddes på våren i stjärntecknet oxe (Getens år enligt kinesiskt horoskop). Han är 60-talist. Hans namnsdag inträffar om 287 dagar och om 49 dagar fyller han 54 år. Han är inte gift.
Tommy har inga bolagsengagemang.
Det görs över 100 miljoner personsökningar på Ratsit varje år och de tre mest eftersökta i Hylte kommun den senaste månaden är Zbigniew Karkoszka, Maria Lund och Stellan Wingård. Se topplistan över alla mest eftersökta i Hylte kommun här. Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Tommy i Sverige Tommy Eriksson i Stockholm, Tommy Carlsson i Kungsbacka och Tommy Salo i Surte.
Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Hylte där Tommy ingår. Tommys lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 32.
Informationen om Tommy kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Se alla inkomster i Tommys kommun.