Adress:
Sufflörgatan 9 lgh 1403215 82 Malmö
Fordonsinnehav:
Om Hasan
I Malmö, som är Hasan Ali Deebs hemkommun, finns det 5 407 inkomstmiljonärer Andelen med betalningsanmärkningar i hans postnummer 215 82 är 2,4 % och medelinkomsten är 264 247 kr per år. Kvinnornas snittinkomst i detta... Läs mer om Hasan
Informationen om Hasan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Se Hasans privatekonomi gratis!
Med vår nya tjänst får du en indikation på om Hasan förmodligen har en god privatekonomi eller inte. Genom att räntekolla Hasan så får du svaret - helt anonymt. Tjänsten bygger på Hasans lön och ev anmärkningar mm.
Se Hasans ekonomi anonymt!Personuppgifter
Namnregistrering
- Personnamn
- Hasan Ali Deeb
- Förnamn
- Mohamad Hasan
- Tilltalsnamn
- Hasan
- Efternamn
- Ali Deeb
- Mellannamn
- Finns ej registrerat
Folkbokföring
- Adressändring
- 2022-03-01
- Gatuadress
- Sufflörgatan 9 lgh 1403
- Våning & dörr
- 4 våningen, dörr 3 från vänster
- Postnummer
- 215 82
- Postort
- Malmö
- Distrikt
- Kulladal
- Församling
- Hyllie församling (128016)
- Kommun
-
Malmö (1280)
- Län
- Skåne (12)
Särskild adress
Personen har ingen särskild adress registrerad
Under förra månaden var Philip Diab den mest eftersökta i Malmö kommun, och igår var Jens Fredric Fredricson den som var mest eftersökt i hela Sverige. Se alla topplistor med mest eftersökta
Vad tjänar Hasan Ali Deeb?
I Lönekollen kan du se vad Hasan har för lön samt vad han har i inkomst av kapital. Du kan också se om han har några tidigare betalningsanmärkningar. Helt anonymt - och direkt på skärmen
Se vad Hasan tjänarNu 249 kr - ordinarie 299 kr

Nyhet! Nu kan du betala Lönekollen med Swish via Klarna!
Karta & vägbeskrivning till Sufflörgatan 9 lgh 1403
Registrerat på adressen
215 82 Malmö
Summering
Telefonnummer
Uppgift saknas | |||
Företag |
---|
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB. |
Hundar |
---|
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen. I kommunen finns det 15332 hundar registrerade. |
Bolagsengagemang
Hasan är verklig huvudman för följande företag:
Mer om Hasan
-
Namnsdag
-
Stjärntecken
- Kräftan (ej i verkligheten)
-
Ålder
- 35 år (och 26 dagar)
-
Födelsedag
- 19 juli (en onsdag om 339 dagar)
-
Födelsedatum
- 1987-07-19 (en söndag för 12 810 dagar sedan)
-
Nästa jubileum
- Fyller 40 år om 4 år och 339 dagar (en måndag)
I Malmö, som är Hasan Ali Deebs hemkommun, finns det 5 407 inkomstmiljonärer Andelen med betalningsanmärkningar i hans postnummer 215 82 är 2,4 % och medelinkomsten är 264 247 kr per år. Kvinnornas snittinkomst i detta postnummer uppgår till 90,2 % av männens, medan snittet för hela Sverige är 74,7 %.
Hasan Ali Deeb är folkbokförd i Malmö kommun på Sufflörgatan 9 lägenhet 1403 i postorten Malmö. Hans bostad är belägen i Hyllie församling. Antal mantalsskrivna på adressen är 2 personer, Hasan Ali Deeb (35 år) och Ammar Ali Dib (21 år).
När Hasan Ali Deeb såg dagens ljus för första gången var Ingvar Carlsson (Socialdemokraterna) Sveriges statsminister. Det året uppgick vår befolkning till 8 414 083 personer och svenska mästare i herrarnas fotboll blev IFK Göteborg samt Öxabäck IF bland damerna. Han föddes på sommaren i stjärntecknet kräfta (Kaninens år enligt kinesiskt horoskop). Han är 80-talist. Han fyller 36 år om 339 dagar. Han är inte gift.
Hasan har inga bolagsengagemang.
Det görs över 100 miljoner personsökningar på Ratsit varje år och de tre mest eftersökta i Malmö kommun den senaste månaden är Philip Diab, Christina Nilsson Sass och Olivia Schough. Se topplistan över alla mest eftersökta i Malmö kommun här. Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hasan i Sverige Hasan Kücükgöl i Tumba, Hasan Ali Deeb i Malmö och Hasan Kulbay i Spånga.
Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Hasan ingår. Hasans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 103.
Informationen om Hasan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Se alla inkomster i Hasans kommun.