Adress:
Mullberget 10 lgh 1001931 39 Skellefteå
Fordonsinnehav:
Om Henny
I Henny Ejderhälls hemkommun Skellefteå finns det 870 inkomstmiljonärer. På postnummer 931 39, där Henny bor, har 3,5 % av invånarna betalningsanmärkningar och medelinkomsten är 347 908 kr per år. I Sverige uppgår kvinnornas... Läs mer om Henny
Informationen om Henny kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Se Hennys privatekonomi gratis!
Med vår nya tjänst får du en indikation på om Henny förmodligen har en god privatekonomi eller inte. Genom att räntekolla Henny så får du svaret - helt anonymt. Tjänsten bygger på Hennys lön och ev anmärkningar mm.
Se Hennys ekonomi anonymt!Personuppgifter
Namnregistrering
- Personnamn
- Henny Ejderhäll
- Förnamn
- Henny Carolina
- Tilltalsnamn
- Henny
- Efternamn
- Ejderhäll
- Mellannamn
- Finns ej registrerat
Folkbokföring
- Adressändring
- 2022-02-07
- Gatuadress
- Mullberget 10 lgh 1001
- Våning & dörr
- Entreplan, dörr 1 från vänster
- Postnummer
- 931 39
- Postort
- Skellefteå
- Distrikt
- Skellefteå Sankt Olov
- Församling
- Skellefteå S:t Olovs församling (248201)
- Kommun
-
Skellefteå (2482)
- Län
- Västerbotten (24)
Särskild adress
Personen har ingen särskild adress registrerad
Under förra månaden var Per Anders Dernebo den mest eftersökta i Skellefteå kommun, och igår var Soraya Lavasani den som var mest eftersökt i hela Sverige. Se alla topplistor med mest eftersökta
Vad tjänar Henny Ejderhäll?
I Lönekollen kan du se vad Henny har för lön samt vad hon har i inkomst av kapital. Du kan också se om hon har några tidigare betalningsanmärkningar. Helt anonymt - och direkt på skärmen
Se vad Henny tjänarNu 249 kr - ordinarie 299 kr

Nyhet! Nu kan du betala Lönekollen med Swish via Klarna!
Karta & vägbeskrivning till Mullberget 10 lgh 1001
Registrerat på adressen
931 39 Skellefteå
Summering
Personer (Folkbokförda)
Tyra Catarina Lundquist (55) |
Dan Håkan Joachim Ejderhäll (40) |
Henny Carolina Ejderhäll (34) |
Felicia Kerstin Fredrika Maria Borglund (17) |
Telefonnummer
070-353 79 22 Tyra Catarina Lundquist | |
073-970 10 03 Dan Håkan Joachim Ejderhäll | |
076-818 30 85 Henny Carolina Ejderhäll | |
076-818 30 85 Henny Carolina Ejderhäll |
Företag |
---|
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB. |
Inkomster & anmärkningar
Tyra Catarina Lundquist Se anonymt direkt |
Dan Håkan Joachim Ejderhäll Se anonymt direkt |
Henny Carolina Ejderhäll Se anonymt direkt |
Hundar |
---|
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen. I kommunen finns det 7859 hundar registrerade. |
Bolagsengagemang
Henny är verklig huvudman för följande företag:
Mer om Henny
-
Namnsdag
- 22 augusti (besläktat med Henrietta, Henrika)
-
Stjärntecken
- Lejonet (ej i verkligheten)
-
Ålder
- 34 år (och 345 dagar)
-
Födelsedag
- 25 juli (en måndag om 20 dagar)
-
Födelsedatum
- 1987-07-25 (en lördag för 12 764 dagar sedan)
-
Nästa jubileum
- Fyller 40 år om 5 år och 20 dagar (en söndag)
I Henny Ejderhälls hemkommun Skellefteå finns det 870 inkomstmiljonärer. På postnummer 931 39, där Henny bor, har 3,5 % av invånarna betalningsanmärkningar och medelinkomsten är 347 908 kr per år. I Sverige uppgår kvinnornas snittinkomst till 74,8 % av männens. I detta postnummer uppgår denna siffra till 80,8 %.
Henny Ejderhäll har sin bostad på Mullberget 10 lgh 1001 som ligger i postorten Skellefteå som tillhör Skellefteå kommun. Hon bor i ett område som tillhör Skellefteå S:t Olovs församling. Det finns 4 personer folkbokförda på denna adress, Henny Ejderhäll (34 år), Catarina Lundquist (55 år) och Joachim Ejderhäll (40 år) samt en person till.
Ingvar Carlsson (Socialdemokraterna) var Sveriges statsminister när Henny Ejderhäll föddes. Det året blev även IFK Göteborg svenska mästare i herrarnas fotboll och den totala folkmängden i Sverige var vid årets utgång 8 414 083 personer. Samma år blev Öxabäck IF svenska mästare i damfotboll. Hennes stjärntecken är lejon (enligt kinesiskt horoskop är hon född i Kaninens år). Hon är 80-talist och föddes på sommaren. Hon har namnsdag om om 48 dagar och blir 35 år gammal om 20 dagar. Hennys civilstånd är gift.
Henny har inga bolagsengagemang.
Via Ratsit görs det på ett år över 100 miljoner sökningar efter personer. De tre som det har sökts mest på den senaste månaden i kommunen Skellefteå är Per Anders Dernebo, Karin Granberg och Ina Omma. Se topplistan över alla mest eftersökta i Skellefteå kommun här. Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Henny i Sverige Henny Bengtsson i Halmstad, Henny Cederholm i Handen och Henny Johnsson i Ängelholm.
Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Skellefteå där Henny ingår. Hennys lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 38.
Informationen om Henny kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Se alla inkomster i Hennys kommun.