Personuppgifter
2023-01-27
Oscar Ingemar Mattson
Personnummer: 20020907-XXXXVisas för medlemmar
Ålder: 20 år
Födelsedag: 7 september 2002
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 3 juni
Stjärntecken: Jungfrun (ej i verkligheten)
Namnregistrering
Personnamn: Oscar Ingemar Mattson
Förnamn: Oscar Ingemar
Tilltalsnamn: Oscar
Efternamn: Mattson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-06-15
Gatuadress: Skolgatu 2 O
Postnummer: 795 70
Postort: Vikarbyn
Distrikt: Rättvik
Församling: Rättviks församling (203101)
Kommun: Rättvik (2031)
Län: Dalarna (20)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Oscar
I Rättvik, som är Oscar Mattsons hemkommun, finns det 160 inkomstmiljonärer Andelen med betalningsanmärkningar i hans postnummer 795 70 är 3,7 % och medelinkomsten är 317 241 kr per år. Kvinnornas snittinkomst i detta... Läs mer om Oscar
Informationen om Oscar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Skolgatu 2 O
Registrerat på adressen
Skolgatu 2 O
795 70 Vikarbyn
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen. I kommunen finns det 1590 hundar registrerade.
Bolagsengagemang | 0 st
Oscar har inga bolagsengagemang
Mer om Oscar
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
20 år (och 142 dagar)
Födelsedag
7 september (en torsdag om 223 dagar)
Födelsedatum
2002-09-07 (en lördag för 7 447 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 9 år och 224 dagar (en tisdag)
I Rättvik, som är Oscar Mattsons hemkommun, finns det 160 inkomstmiljonärer Andelen med betalningsanmärkningar i hans postnummer 795 70 är 3,7 % och medelinkomsten är 317 241 kr per år. Kvinnornas snittinkomst i detta postnummer uppgår till 89,1 % av männens, medan snittet för hela Sverige är 73,4 %.
Oscar Mattson är folkbokförd i Rättviks kommun på Skolgatu 2 O i postorten Vikarbyn. Hans bostad är belägen i Rättviks församling. Antal mantalsskrivna på adressen är 1 person, Oscar Mattson (20 år).
När Oscar Mattson såg dagens ljus för första gången var Göran Persson (Socialdemokraterna) Sveriges statsminister. Det året uppgick vår befolkning till 8 940 788 personer och svenska mästare i herrarnas fotboll blev Djurgårdens IF samt Umeå IK bland damerna. Han föddes på hösten i stjärntecknet jungfru (Hästens år enligt kinesiskt horoskop). Han är 00-talist. Namnet Ingemar betyder 'Nordiskt (germanskt) namn, sammansatt av gudanamnet Ing och ett ord med bet. ’berömd’'. Hans namnsdag inträffar om 127 dagar och om 223 dagar fyller han 21 år. Han är inte gift.
Oscar har inga bolagsengagemang.
Det görs över 100 miljoner personsökningar på Ratsit varje år och de tre mest eftersökta i Rättviks kommun den senaste månaden är Anders Kallur, Joakim Lundegård och Marie Lundegård. Se topplistan över alla mest eftersökta i Rättviks kommun här. Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Oscar i Sverige Oscar Zia i Stockholm, Oscar Töringe i Årsta och Oscar Wingård i Västerås.
Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Rättvik där Oscar ingår. Oscars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 42.
Informationen om Oscar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.