Personuppgifter
2023-01-29
Heba Abdulal
Personnummer: 19920905-XXXXVisas för medlemmar
Ålder: 30 år
Födelsedag: 5 september 1992
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Jungfrun (ej i verkligheten)
Namnregistrering
Personnamn: Heba Abdulal
Förnamn: Heba
Tilltalsnamn:
Efternamn: Abdulal
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-10-01
Gatuadress: Tornérvägen 31 lgh 1601
Våning & dörr: 6 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 177 30
Postort: Järfälla
Distrikt: Jakobsberg
Församling: Järfälla församling (012304)
Kommun: Järfälla (0123)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Heba
I Heba Abdulals hemkommun Järfälla finns det 1 887 inkomstmiljonärer. På postnummer 177 30, där Heba bor, har 5,9 % av invånarna betalningsanmärkningar och medelinkomsten är 254 397 kr per år. I Sverige uppgår kvinnornas... Läs mer om Heba
Informationen om Heba kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Tornérvägen 31 lgh 1601
Registrerat på adressen
Tornérvägen 31 lgh 1601
177 30 Järfälla
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen. I kommunen finns det 3089 hundar registrerade.
Bolagsengagemang | 0 st
Heba har inga bolagsengagemang
Mer om Heba
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
30 år (och 146 dagar)
Födelsedag
5 september (en tisdag om 219 dagar)
Födelsedatum
1992-09-05 (en lördag för 11 103 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 9 år och 220 dagar (en söndag)
I Heba Abdulals hemkommun Järfälla finns det 1 887 inkomstmiljonärer. På postnummer 177 30, där Heba bor, har 5,9 % av invånarna betalningsanmärkningar och medelinkomsten är 254 397 kr per år. I Sverige uppgår kvinnornas snittinkomst till 73,4 % av männens. I detta postnummer uppgår denna siffra till 74,6 %.
Heba Abdulal har sin bostad på Tornérvägen 31 lgh 1601 som ligger i postorten Järfälla som tillhör Järfälla kommun. Hon bor i ett område som tillhör Järfälla församling. Det finns 2 personer folkbokförda på denna adress, Heba Abdulal (30 år) och Ammar Al Kaddah (34 år).
Carl Bildt (Moderaterna) var Sveriges statsminister när Heba Abdulal föddes. Det året blev även AIK svenska mästare i herrarnas fotboll och den totala folkmängden i Sverige var vid årets utgång 8 692 013 personer. Samma år blev Gideonsbergs IF svenska mästare i damfotboll. Hennes stjärntecken är jungfru (enligt kinesiskt horoskop är hon född i Apans år). Hon är 90-talist och föddes på hösten. Hon fyller 31 år om 219 dagar. Hebas civilstånd är gift.
Heba har inga bolagsengagemang.
Via Ratsit görs det på ett år över 100 miljoner sökningar efter personer. De tre som det har sökts mest på den senaste månaden i kommunen Järfälla är Mirabell Lundgren Stenhoff, Py Bäckman Wennborn och Amanda Lundgren Stenhoff. Se topplistan över alla mest eftersökta i Järfälla kommun här. Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Heba i Sverige Heba Alblebish i Solna, Heba Al-Hussein i Gimo och Heba Aqrawi i Sorunda.
Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Järfälla där Heba ingår. Hebas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 105.
Informationen om Heba kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.