Adress:
Göteborgsvägen 27302 30 Halmstad
Fordonsinnehav:
Om Branko
I Branko Solars hemkommun Halmstad finns det 1 644 inkomstmiljonärer. På postnummer 302 30, där Branko bor, har 3,8 % av invånarna betalningsanmärkningar och medelinkomsten är 344 118 kr per år. I Sverige uppgår kvinnornas... Läs mer om Branko
Informationen om Branko kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Se Brankos privatekonomi gratis!
Med vår nya tjänst får du en indikation på om Branko förmodligen har en god privatekonomi eller inte. Genom att räntekolla Branko så får du svaret - helt anonymt. Tjänsten bygger på Brankos lön och ev anmärkningar mm.
Se Brankos ekonomi anonymt!Personuppgifter
Namnregistrering
- Personnamn
- Branko Solar
- Förnamn
- Branko
- Tilltalsnamn
- Branko
- Efternamn
- Solar
- Mellannamn
- Finns ej registrerat
Folkbokföring
- Adressändring
- 2011-05-13
- Gatuadress
- Göteborgsvägen 27
- Postnummer
- 302 30
- Postort
- Halmstad
- Församling
- Halmstads församling (138002)
- Kommun
-
Halmstad (1380)
- Län
- Halland (13)
Särskild adress
Personen har ingen särskild adress registrerad
Under förra månaden var Per Gessle den mest eftersökta i Halmstads kommun, och igår var Benjamin Westling den som var mest eftersökt i hela Sverige. Se alla topplistor med mest eftersökta
Vad tjänar Branko Solar?
I Lönekollen kan du se vad Branko har för lön samt vad han har i inkomst av kapital. Du kan också se om han har några tidigare betalningsanmärkningar. Helt anonymt - och direkt på skärmen
Se vad Branko tjänarNu 249 kr - ordinarie 299 kr

Nyhet! Nu kan du betala Lönekollen med Swish via Klarna!
Karta & vägbeskrivning till Göteborgsvägen 27
Registrerat på adressen
302 30 Halmstad
Summering
Personer (Folkbokförda)
Branko Solar (67) |
Madeleine Margitha Artursson (56) |
Slavica Zivkovic (47) |
Per Martin Winberg (33) |
Gabriel Noha Solar (28) |
Oliver Alexander Eriksson Solar (22) |
Marija Zivkovic (16) |
Magdalena Zivkovic (16) |
Företag |
---|
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB. |
Inkomster & anmärkningar
Branko Solar Se anonymt direkt |
Madeleine Margitha Artursson Se anonymt direkt |
Slavica Zivkovic Se anonymt direkt |
Per Martin Winberg Se anonymt direkt |
Gabriel Noha Solar Se anonymt direkt |
Oliver Alexander Eriksson Solar Se anonymt direkt |
Hundar |
---|
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen. I kommunen finns det 8301 hundar registrerade. |
Bolagsengagemang
Branko är verklig huvudman för följande företag:
Mer om Branko
-
Namnsdag
-
Stjärntecken
- Fiskarna (ej i verkligheten)
-
Ålder
- 67 år (och 124 dagar)
-
Födelsedag
- 25 februari (en lördag om 241 dagar)
-
Födelsedatum
- 1955-02-25 (en fredag för 24 596 dagar sedan)
-
Nästa jubileum
- Fyller 70 år om 2 år och 241 dagar (en tisdag)
I Branko Solars hemkommun Halmstad finns det 1 644 inkomstmiljonärer. På postnummer 302 30, där Branko bor, har 3,8 % av invånarna betalningsanmärkningar och medelinkomsten är 344 118 kr per år. I Sverige uppgår kvinnornas snittinkomst till 74,8 % av männens. I detta postnummer uppgår denna siffra till 77,5 %.
Branko Solar har sin bostad på Göteborgsvägen 27 som ligger i postorten Halmstad som tillhör Halmstads kommun. Han bor i ett område som tillhör Halmstads församling. Det finns 8 personer folkbokförda på denna adress, Branko Solar (67 år), Madeleine Artursson (56 år) och Slavica Zivkovic (47 år) samt 5 personer till.
Tage Erlander (Socialdemokraterna) var Sveriges statsminister när Branko Solar föddes. Det året blev även Djurgårdens IF svenska mästare i herrarnas fotboll och den totala folkmängden i Sverige var vid årets utgång 7 290 112 personer. Hans stjärntecken är fisk (enligt kinesiskt horoskop är han född i Getens år). Han är 50-talist och föddes på vintern. Han fyller 68 år om 241 dagar. Brankos civilstånd är inte gift.
Branko har inga bolagsengagemang.
Via Ratsit görs det på ett år över 100 miljoner sökningar efter personer. De tre som det har sökts mest på den senaste månaden i kommunen Halmstad är Per Gessle, Bengt Petter Johansson och Anna Karin Nilsson. Se topplistan över alla mest eftersökta i Halmstads kommun här. Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Branko i Sverige Branko Mohorovic i Perstorp, Branko Solar i Halmstad och Branko Bogicevic i Malmö.
Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Halmstad där Branko ingår. Brankos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 47.
Informationen om Branko kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Se alla inkomster i Brankos kommun.