Personuppgifter
2023-02-06
Lars Arne Jakobsson
Personnummer: 19581108-XXXXVisas för medlemmar
Ålder: 64 år
Födelsedag: 8 november 1958
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 10 augusti
Stjärntecken: Skorpionen (ej i verkligheten)
Namnregistrering
Personnamn: Lars Arne Jakobsson
Förnamn: Lars Arne
Tilltalsnamn: Lars
Efternamn: Jakobsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1989-12-04
Gatuadress: Novembervägen 3
Postnummer: 451 63
Postort: Uddevalla
Församling: Bäve församling (148512)
Kommun: Uddevalla (1485)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Lars
I Uddevalla, som är Lars Jakobssons hemkommun, finns det 980 inkomstmiljonärer Andelen med betalningsanmärkningar i hans postnummer 451 63 är 2,7 % och medelinkomsten är 378 610 kr per år. Kvinnornas snittinkomst i detta... Läs mer om Lars
Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Novembervägen 3
Registrerat på adressen
451 63 Uddevalla
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
---|---|---|---|---|---|
Födelsedatum 2017-07-11 (5 år) Ägare Lars Jakobsson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2017-07-11 (5 år) | Lars Jakobsson | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2022-12-05. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
Bolagsengagemang | 0 st
Lars har inga bolagsengagemang
Mer om Lars
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
64 år (och 90 dagar)
Födelsedag
8 november (en onsdag om 275 dagar)
Födelsedatum
1958-11-08 (en lördag för 23 466 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 5 år och 276 dagar (en onsdag)
I Uddevalla, som är Lars Jakobssons hemkommun, finns det 980 inkomstmiljonärer Andelen med betalningsanmärkningar i hans postnummer 451 63 är 2,7 % och medelinkomsten är 378 610 kr per år. Kvinnornas snittinkomst i detta postnummer uppgår till 67,1 % av männens, medan snittet för hela Sverige är 73,4 %.
Lars Jakobsson är folkbokförd i Uddevalla kommun på Novembervägen 3 i postorten Uddevalla. Hans bostad är belägen i Bäve församling. Antal mantalsskrivna på adressen är 2 personer, Lars Jakobsson (64 år) och Ann-Christin Jakobsson (63 år). En hund, en Irländsk Terrier född 2017, är registrerad på adressen.
När Lars Jakobsson såg dagens ljus för första gången var Tage Erlander (Socialdemokraterna) Sveriges statsminister. Det året uppgick vår befolkning till 7 429 675 personer och svenska mästare i herrarnas fotboll blev IFK Göteborg. Han föddes på hösten i stjärntecknet skorpion (Hundens år enligt kinesiskt horoskop). Han är 50-talist. Namnet Lars betyder 'Svensk form av det latinska namnet Laure´ntius ’den lagerkrönte’'. Hans namnsdag inträffar om 185 dagar och om 275 dagar fyller han 65 år. Han är gift.
Lars har inga bolagsengagemang.
Det görs över 100 miljoner personsökningar på Ratsit varje år och de tre mest eftersökta i Uddevalla kommun den senaste månaden är Christoffer Hammarlöf, Jan Hammarlöf och Filip Wolender. Se topplistan över alla mest eftersökta i Uddevalla kommun här. Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars i Sverige Lars Kronér i Göteborg, Lars Wilderäng i Sätila och Lars Raij i Stockholm.
Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Uddevalla där Lars ingår. Lars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 75.
Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.