Personuppgifter
2023-02-04
Lena Marianne Johansson
Personnummer: 19611221-XXXXVisas för medlemmar
Ålder: 61 år
Födelsedag: 21 december 1961
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 18 augusti
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Lena Marianne Johansson
Förnamn: Lena Marianne
Tilltalsnamn: Lena
Efternamn: Johansson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1995-11-01
Gatuadress: Idrottsgatan 41 B lgh 1002
Våning & dörr: Entreplan, dörr 2 från vänster
Postnummer: 521 44
Postort: Falköping
Församling: Falköpings församling (149901)
Kommun: Falköping (1499)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Lena
Det finns 371 inkomstmiljonärer i Lena Johanssons hemkommun Falköping. I postnummer 521 44 som Lena bor på är medelinkomsten 267 381 kr per år och andelen med betalningsanmärkningar är 7,7 %. Här tjänar kvinnorna i snitt 73,2... Läs mer om Lena
Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Idrottsgatan 41 B lgh 1002
Registrerat på adressen
521 44 Falköping
Personer
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen. I kommunen finns det 3459 hundar registrerade.
Bolagsengagemang | 0 st
Lena har inga bolagsengagemang
Mer om Lena
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
61 år (och 45 dagar)
Födelsedag
21 december (en torsdag om 320 dagar)
Födelsedatum
1961-12-21 (en torsdag för 22 325 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 8 år och 320 dagar (en söndag)
Det finns 371 inkomstmiljonärer i Lena Johanssons hemkommun Falköping. I postnummer 521 44 som Lena bor på är medelinkomsten 267 381 kr per år och andelen med betalningsanmärkningar är 7,7 %. Här tjänar kvinnorna i snitt 73,2 % av vad männen tjänar, vilket kan jämföras med snittet för Sverige som är 73,4 %.
Lena Johansson bor i en lägenhet på Idrottsgatan 41 B lgh 1002 i postorten Falköping i Falköpings kommun. Området där hon bor tillhör Falköpings församling. På adressen finns en person folkbokförd, Lena Johansson (61 år).
När Lena Johansson föddes var Tage Erlander (Socialdemokraterna) statsminister. Samma år blev IF Elfsborg svenska mästare i herrfotboll och Sveriges folkmängd uppgick till 7 542 028 personer. Hon är 60-talist och är född på vintern i stjärntecknet skytt (enligt kinesiskt horoskop är hon är född i Oxens år). Hennes namn har betydelsen 'Kortform av Magdalena och Helena'. Hon fyller 62 år om 320 dagar och har namnsdag om 195 dagar. Lena är inte gift.
Lena har inga bolagsengagemang.
På Ratsit görs årligen över 100 miljoner personsökningar och de tre mest eftersökta personerna senaste månaden i Falköpings kommun är Towa Svensson, Gunnel Maria Ingalill Pettersson och Anna-Lill Holm. Se topplistan över alla mest eftersökta i Falköpings kommun här. De tre mest eftersökta Lena i Sverige det senaste kvartalet är Lena Hallengren i Kalmar, Lena Apler i Göteborg och Lena Holmström i Ödeshög.
Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Falköping där Lena ingår. Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 48.
Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.