Adress:
Parkpromenaden 51191 38 Sollentuna
Fordonsinnehav:
Om Jacob
I Sollentuna, som är Jacob Emanuelssons hemkommun, finns det 3 878 inkomstmiljonärer Andelen med betalningsanmärkningar i hans postnummer 191 38 är 0,7 % och medelinkomsten är 643 042 kr per år. Kvinnornas snittinkomst i detta... Läs mer om Jacob
Informationen om Jacob kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Personuppgifter
Namnregistrering
- Personnamn
- Jacob Emanuelsson
- Förnamn
- Jacob Jan
- Tilltalsnamn
- Jacob
- Efternamn
- Emanuelsson
- Mellannamn
- Finns ej registrerat
Folkbokföring
- Adressändring
- 2005-03-18
- Gatuadress
- Parkpromenaden 51
- Postnummer
- 191 38
- Postort
- Sollentuna
- Distrikt
- Sollentuna
- Församling
- Sollentuna församling (016301)
- Kommun
-
Sollentuna (0163)
- Län
- Stockholm (01)
Särskild adress
Personen har ingen särskild adress registrerad
Under förra månaden var Felicia Nestler den mest eftersökta i Sollentuna kommun, och igår var Annika Borgdalen Marcus den som var mest eftersökt i hela Sverige. Se alla topplistor med mest eftersökta
Nyhet! Nu kan du betala Lönekollen med Swish via Klarna!
Karta & vägbeskrivning till Parkpromenaden 51
Registrerat på adressen
191 38 Sollentuna
Summering
Personer (Folkbokförda)
Jan Zae-Sun Emanuelsson (54) |
Anna Sofia Emanuelsson (51) |
Victor Jan Emanuelsson (21) |
Jacob Jan Emanuelsson (17) |
Företag |
---|
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB. |
Inkomster & anmärkningar
Jan Zae-Sun Emanuelsson Se anonymt direkt |
Anna Sofia Emanuelsson Se anonymt direkt |
Victor Jan Emanuelsson Se anonymt direkt |
Hundar |
---|
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen. I kommunen finns det 2996 hundar registrerade. |
Bolagsengagemang
Jacob är verklig huvudman för följande företag:
Mer om Jacob
-
Namnsdag
- 11 januari
-
Stjärntecken
- Jungfrun (ej i verkligheten)
-
Ålder
- 17 år (och 337 dagar)
-
Födelsedag
- 10 september (en lördag om 28 dagar)
-
Födelsedatum
- 2004-09-10 (en fredag för 6 546 dagar sedan)
-
Nästa jubileum
- Fyller 20 år om 2 år och 28 dagar (en tisdag)
I Sollentuna, som är Jacob Emanuelssons hemkommun, finns det 3 878 inkomstmiljonärer Andelen med betalningsanmärkningar i hans postnummer 191 38 är 0,7 % och medelinkomsten är 643 042 kr per år. Kvinnornas snittinkomst i detta postnummer uppgår till 79,0 % av männens, medan snittet för hela Sverige är 74,7 %.
Jacob Emanuelsson är folkbokförd i Sollentuna kommun på Parkpromenaden 51 i postorten Sollentuna. Hans bostad är belägen i Sollentuna församling. Antal mantalsskrivna på adressen är 4 personer, Jacob Emanuelsson (17 år), Jan Emanuelsson (54 år) och Anna Emanuelsson (51 år) samt en person till.
När Jacob Emanuelsson såg dagens ljus för första gången var Göran Persson (Socialdemokraterna) Sveriges statsminister. Det året uppgick vår befolkning till 9 011 392 personer och svenska mästare i herrarnas fotboll blev Malmö FF samt Djurgården/Älvsjö bland damerna. Han föddes på hösten i stjärntecknet jungfru (Apans år enligt kinesiskt horoskop). Han är 00-talist. Namnet Jan betyder 'Tyskt namn, urspr. en lågtysk form av Johan'. Hans namnsdag inträffar om 151 dagar och om 28 dagar fyller han 18 år. Han är inte gift.
Jacob har inga bolagsengagemang.
Det görs över 100 miljoner personsökningar på Ratsit varje år och de tre mest eftersökta i Sollentuna kommun den senaste månaden är Felicia Nestler, Sebastian Nestler och Chante Hovsepian. Se topplistan över alla mest eftersökta i Sollentuna kommun här. Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jacob i Sverige Jacob De La Rose i Arvika, Jacob Husberg i Bromma och Jacob Criborn i Stockholm.
Informationen om Jacob kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Se alla inkomster i Jacobs kommun.