Adress:
Transtigen 4182 70 Stocksund
Fordonsinnehav:
Om Elisabet
I Danderyd, som är Elisabet Frerot Södergrens hemkommun, finns det 4 267 inkomstmiljonärer Andelen med betalningsanmärkningar i hennes postnummer 182 70 är 3,4 % och medelinkomsten är 552 027 kr per år. Kvinnornas snittinkomst... Läs mer om Elisabet
Informationen om Elisabet kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Se Elisabets privatekonomi gratis!
Med vår nya tjänst får du en indikation på om Elisabet förmodligen har en god privatekonomi eller inte. Genom att räntekolla Elisabet så får du svaret - helt anonymt. Tjänsten bygger på Elisabets lön och ev anmärkningar mm.
Se Elisabets ekonomi anonymt!Personuppgifter
Namnregistrering
- Personnamn
- Elisabet Frerot Södergren
- Förnamn
- Anna Elisabet Sophie
- Tilltalsnamn
- Elisabet
- Efternamn
- Frerot Södergren
- Mellannamn
- Frerot
Folkbokföring
- Adressändring
- 2016-02-24
- Gatuadress
- Transtigen 4
- Postnummer
- 182 70
- Postort
- Stocksund
- Distrikt
- Danderyd
- Församling
- Danderyds församling (016201)
- Kommun
-
Danderyd (0162)
- Län
- Stockholm (01)
Särskild adress
Personen har ingen särskild adress registrerad
Under förra månaden var Charlotte Jensen Perrelli den mest eftersökta i Danderyds kommun, och igår var William Thorson den som var mest eftersökt i hela Sverige. Se alla topplistor med mest eftersökta
Vad tjänar Elisabet Frerot Södergren?
I Lönekollen kan du se vad Elisabet har för lön samt vad hon har i inkomst av kapital. Du kan också se om hon har några tidigare betalningsanmärkningar. Helt anonymt - och direkt på skärmen
Se vad Elisabet tjänarNu 249 kr - ordinarie 299 kr

Nyhet! Nu kan du betala Lönekollen med Swish via Klarna!
Karta & vägbeskrivning till Transtigen 4
Registrerat på adressen
182 70 Stocksund
Summering
Personer (Folkbokförda)
Benoit Anne-Michel Couzineau (61) |
Anna Elisabet Sophie Frerot Södergren (57) |
Emile Oliver Couzineau Södergren (16) |
Telefonnummer
070-485 91 58 Benoit Anne-Michel Couzineau | |
073-426 36 86 Benoit Anne-Michel Couzineau | |
073-944 84 53 Benoit Anne-Michel Couzineau |
Företag |
---|
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB. |
Inkomster & anmärkningar
Benoit Anne-Michel Couzineau Se anonymt direkt |
Anna Elisabet Sophie Frerot Södergren Se anonymt direkt |
Hundar |
---|
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen. I kommunen finns det 1654 hundar registrerade. |
Bolagsengagemang
Elisabet är verklig huvudman för följande företag:
Mer om Elisabet
-
Namnsdag
- 19 november
-
Stjärntecken
- Tvillingarna (ej i verkligheten)
-
Ålder
- 57 år (och 345 dagar)
-
Födelsedag
- 9 juni (en torsdag om 20 dagar)
-
Födelsedatum
- 1964-06-09 (en tisdag för 21 164 dagar sedan)
-
Nästa jubileum
- Fyller 60 år om 2 år och 20 dagar (en söndag)
I Danderyd, som är Elisabet Frerot Södergrens hemkommun, finns det 4 267 inkomstmiljonärer Andelen med betalningsanmärkningar i hennes postnummer 182 70 är 3,4 % och medelinkomsten är 552 027 kr per år. Kvinnornas snittinkomst i detta postnummer uppgår till 90,7 % av männens, medan snittet för hela Sverige är 74,6 %.
Hennes bostad är belägen i Danderyds församling. Antal mantalsskrivna på adressen är 3 personer, Elisabet Frerot Södergren (57 år), Benoit Couzineau (61 år) och Emile Couzineau Södergren (16 år).
När Elisabet Frerot Södergren såg dagens ljus för första gången var Tage Erlander (Socialdemokraterna) Sveriges statsminister. Det året uppgick vår befolkning till 7 695 200 personer och svenska mästare i herrarnas fotboll blev Djurgårdens IF. Hon föddes på sommaren i stjärntecknet tvilling (Drakens år enligt kinesiskt horoskop). Hon är 60-talist. Namnet Elisabet betyder 'Bibliskt namn, eg. grekisk ombildning av ett hebreiskt namn med bet. ’Gud är fullkomlighet’'. Hennes namnsdag inträffar om 183 dagar och om 20 dagar fyller hon 58 år. Hon är inte gift.
Elisabet har inga bolagsengagemang.
Det görs över 100 miljoner personsökningar på Ratsit varje år och de tre mest eftersökta i Danderyds kommun den senaste månaden är Charlotte Jensen Perrelli, Lena Ingegärd Ulvaeus och Anders Jensen. Se topplistan över alla mest eftersökta i Danderyds kommun här. Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Elisabet i Sverige Elisabet Lindeblad i Åsa, Elisabet Frerot Södergren i Stocksund och Elisabet Eriksson i Frösön.
Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Danderyd där Elisabet ingår. Elisabets lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 71.
Informationen om Elisabet kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Se alla inkomster i Elisabets kommun.