Personuppgifter
2023-01-28
Lars-Ove Svensson
Lars-Ove registrerades som avliden 2022-11-19.
Publiceringen kommer att upphöra efter 3 månader.
Personnummer: 19630325-XXXXVisas för medlemmar
Födelsedag: 25 mars 1963
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Väduren (ej i verkligheten)
Namnregistrering
Personnamn: Lars-Ove Svensson
Förnamn: Lars-Ove
Tilltalsnamn: Lars-Ove
Efternamn: Svensson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1990-01-29
Gatuadress: Backagårdsvägen 8
Postnummer: 311 96
Postort: Heberg
Distrikt: Årstad
Församling: Susedalens församling (138206)
Kommun: Falkenberg (1382)
Län: Halland (13)
Särskild Adress
C/O-adress:
Gatuadress: Box 88
Postadress: 311 06 Heberg
Mer om Lars-Ove
Lars-Ove Svensson registrerades som avliden 2022-11-19. Publiceringen kommer upphöra efter 3 månader. På postnummer 311 96, där Lars-Ove bor, har 3,3 % av invånarna betalningsanmärkningar och medelinkomsten är 344 540 kr per... Läs mer om Lars-Ove
Informationen om Lars-Ove kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Backagårdsvägen 8
Registrerat på adressen
Backagårdsvägen 8
311 96 Heberg
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
Bolagsengagemang | 0 st
Lars-Ove har inga bolagsengagemang
Mer om Lars-Ove
Födelsedatum
1963-03-25 (en måndag för 21 859 dagar sedan)
Lars-Ove Svensson registrerades som avliden 2022-11-19. Publiceringen kommer upphöra efter 3 månader.
På postnummer 311 96, där Lars-Ove bor, har 3,3 % av invånarna betalningsanmärkningar och medelinkomsten är 344 540 kr per år. I Sverige uppgår kvinnornas snittinkomst till 73,4 % av männens. I detta postnummer uppgår denna siffra till 73,8 %.
Lars-Ove Svensson har sin bostad på Backagårdsvägen 8 som ligger i postorten Heberg som tillhör Falkenbergs kommun. Han bor i ett område som tillhör Susedalens församling. Det finns en person folkbokförd på denna adress, Lars-Ove Svensson (59 år).
Tage Erlander (Socialdemokraterna) var Sveriges statsminister när Lars-Ove Svensson föddes. Det året blev även IFK Norrköping svenska mästare i herrarnas fotboll och den totala folkmängden i Sverige var vid årets utgång 7 627 507 personer. Hans stjärntecken är vädur (enligt kinesiskt horoskop är han född i Kaninens år). Han är 60-talist och föddes på våren. Han fyller 60 år om 56 dagar. Lars-Oves civilstånd är inte gift.
Lars-Ove har inga bolagsengagemang.
Via Ratsit görs det på ett år över 100 miljoner sökningar efter personer. De tre som det har sökts mest på den senaste månaden i kommunen Falkenberg är Henrik Kullander, Ola-Conny Wallgren och Hans Johan Morgan Karlsson. Se topplistan över alla mest eftersökta i Falkenbergs kommun här. Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars-Ove i Sverige Lars-Ove Zacco Andersson i Gävle, Lars-Ove Johansson i Lagan och Lars-Ove Jansson i Arvika.
Informationen om Lars-Ove kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.